Zespół Centrum Psychoterapii

Jolanta Berezowska

Lekarz psychiatra, psychoterapuetka, superwizorka
lekarz psychiatra, psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem, nauczycielka MBSR/MBCT. Ukończyła pierwsze w Polsce szkolenie dla nauczycieli MBSR i terapeutów MBCT zorganizowane w latach 20010-2011 przez The Institute for Mindfulness Based Approches z siedzibą w Bedburgu (Niemcy) prowadzone przez dr Lindę Lerhaupt, Petrę Meibert,Katerinę Meinhard. Ukonczyła kurs ,,Mindfulness Practice in the Buddhist Tradition.Trning Course for Mental Health Clinicians, prowadzony przez Ivana Miltona na Uniwersytecie Warszawskim Uczestniczyła w wykładach i warsztatach prowadzonych przez Jon Kabat-Zinna w Warszawie w 2009 roku.

Michał Moniewski

Psychoterapeuta
Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w toku kształcenia. Certyfikowany: trener mindfullnes MBSR, praktyk terapii traumy metodą Somatic Experiencing oraz SOMA Embodiment i terapii Schematów. Praktyk: Brainspotting, Focussingu relacji wewnętrznych, GBE. Zupełnie niecertyfikowany miłośnik Systemu Wewnętrznej Rodziny Richarda C. Shwartza oraz Trauma-informed stabilization Treatment Janiny Fisher. W pracy łączy wiedzę naukową z duchowością by klienci rozwijali relację z CUDem (ciało-umysł-duch) jakim sami są.
maki

Daniel Lipka

Psycholog, psychoterapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Absolwent 4,5-letniego Podyplomowego Kursu Psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Grażyna Okulska

Początek mojego doświadczenia z metodą TRE® miał związek z poszukiwaniem sposobu na powrót do zdrowia i równowagi po wypadku narciarskim i operacji kolana w 2010 roku. Jednocześnie ucząc się tej metody i korzystając z niej w latach 2011-2012 uczestniczyłam i certyfikowałam umiejętności, pozwalające na prowadzenie indywidualnych i grupowych sesji TRE® . To pierwsze w Polsce szkolenie poprowadzili wówczas wspólnie twórca metody dr David Berceli i niemiecki terapeuta Heiner Steckel.

Magdalena Tkaczyk

Psychoterapeuta, pedagog
Ukończyłam 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Studium Terapii Rodziny przy Stowarzyszeniu OPTA.