Członkowie naszego zespołu

 


Jolanta Berezowska

 Lekarz psychiatra, certyfikowany psychoterapeuta The European Association for Psychotherapy oraz superwizor (certyfikat superwizora PTP nr 83) i psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (certyfikat psychoterapeuty PTP nr 103).

Nauczyciel psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim, w którym wcześniej ukończyła wieloletnie szkolenie z terapii ericksonowskiej. Uczestniczyła również w szkoleniu organizowanym przez The Milton H. Erickson Foundation oraz w wielu konferencjach krajowych i zagranicznych. 

W zawodzie lekarza pracuje od trzydziestu lat, w 1996 roku otrzymała certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego nr 247.

Pracowała w szpitalach i poradniach psychiatrycznych, min. w Akademickim Ośrodku Psychoterapii przy Uniwersytecie Warszawskim.

Założyciel i dyrektor Warszawskiego Centrum Psychoterapii Adeste.

Prowadzi psychoterapię indywidualną, małżeńską, rodzinną i grupową.

Prywatnie miłośniczka podróży i kotów.

 


Agnieszka Dębniak

Psycholog, psychoterapeuta
nr tel. 604 131 347

Jestem absolwentką magisterskich studiów psychologicznych – o specjalizacji psychologia kliniczna zdrowia – na Uniwersytecie Warszawskim.
Specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej osób dorosłych i młodzieży.
Od ponad 10 lat pracuję w Akademickim Ośrodku Psychoterapii będącym częścią Katedry Psychopatologii i Psychoterapii na Wydziale Psychologii UW. Współpracuję także z prywatnymi ośrodkami oferującymi pomoc psychologiczno – terapeutyczną.

Bezpośrednio po studiach pracowałam jako psycholog w Ośrodku Pomocy Społecznej. Następnie w ramach studiów doktoranckich na Wydziale Psychologii UW realizowałam badania naukowe koncentrujące się wokół problematyki tożsamości i funkcjonowania w bliskich związkach osób z zaburzeniami osobowości typu borderline. Przez kilka lat prowadziłam również zajęcia dydaktyczne z zakresu psychologii klinicznej i osobowości dla studentów Wydziału Psychologii UW.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażach podyplomowych w: IV Klinice Psychiatrycznej Akademii Medycznej w Warszawie (pod kierunkiem dr Małgorzaty Kosteckiej), I Klinice Neurologicznej Instytutu Psychiatrii I Neurologii  (pod kierunkiem mgr Teresy Jakubowskiej), a także w Akademickim Ośrodku Psychoterapii pod kierunkiem lek. med. Jolanty Berezowskiej (2-letni staż połączony ze szkoleniem w zakresie psychoterapii Ericksonowskiej).
Dotychczas ukończyłam 2 lata szkolenia w Studium Psychoterapii Analitycznej – w ramach szkolenia uczestniczyłam w seminariach teoretycznych i klinicznych, superwizji grupowej i indywidualnej, a także w psychoterapii szkoleniowej. Brałam udział w konferencjach i warsztatach dotyczących psychoterapii organizowanych przez Polski Instytut Ericksonowski, Polskie Towarzystwo Psychoanalityczne, Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii, Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Laboratorium Psychoedukacji.

Jestem autorką publikacji z zakresu psychoterapii i psychologii klinicznej.

Pomagam osobom, które cierpią z powodu:

  • niepokoju, lęku, nieśmiałości;
  • nerwicy, fobii społecznej;
  • stanów depresyjnych;
  • zaburzeń psychosomatycznych;
  • zaburzeń odżywiania;
  • trudności osobowościowych (osobowość narcystyczna, borderline);
  • problemów interpersonalnych.

Swoją pracę poddaję superwizji.